KONST / Litografier / Färglitografi 13824332
nr 1382 4332
Bengt Landin
(f. 1933), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 85/250. Motivet: 54x36cm. Bladets mått: 80x60cm, oramat löst blad
Bengt Landin, svensk grafiker och målare född 1933 i Stockholm.
Utrop:
600 kr
Såld:
500 kr
måndag 1 mars 2021
kl 19:59:51
450 kr
200 kr
250 kr (Budbetjänt)
300 kr
350 kr (Budbetjänt)
400 kr
450 kr (Budbetjänt)
Bengt Landin
Läs mer om Bengt Landin